Regjistrohuni Identifikohu Shtoni njoftim pune.

T cilat jo vetm q na tregojn botn, por gjithashtu na sigurojn ajr t pastr, edhe kur jan t mbyllura.

Document details. 8.

, Pristina.

H&235;n - Sht 800 - 1700 email protected (383) 44-139-353 (383) 49-300-838;.

Roleta mbi Dritare. AJOS-Pano prodhon dyer druri dhe dritare, mobilje dhe tavolina druri sipas porosis&235;. -Fasadave t&235; xhamit dhe fasada t&235; ventiluara -Fasa.

Line Fasad&235; Strukturor.

. Ukaj sht kompani me tradit t gjat n prodhimin dhe shitjen e dyerve, dritarve dhe produktve t mobilieris n Kosov. P.

com. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright.

Blerje.

Q&235;llimi i kompanis&235; &235;sht&235; ofrimi i sh&235;rbimeve t&235; k&235;naqshme dhe.

P. ciao-berto.

E verifikuar Hapur, deri n 1700 Deshmort e Kombit Tranzit-Pej, Pej. -Fasadave t&235; xhamit dhe fasada t&235; ventiluara -Fasa.

Apr 16, 2016 dyer dhe dritare.
.
Firma jone uv-ejsi Grup ben prodhimin e dritareve dhe dyerve te plastikes, me plastike Gjermane SALAMANDER.

Materialet, mekanizmat e dyerve nga Hazrolli Group jan t standardizuara me standarte Evropiane, m cilsi t garantuar.

Madje q na mbrojn edhe nga hajdutt para se.

Local business. Berisha Sh. Apr 16, 2016 dyer dhe dritare.

-Fasadave t&235; xhamit dhe fasada t&235; ventiluara -Fasa. . Ismajl Kryeziu , n&235; Prizren , kodi postal 20000, Republika e Kosov&235;s Tel 377 44 255 735 ; 386 49 255 735 ; 029 241 238 www. 26. 0 Rekomandime P&235;rgjigjje t&235; shpejt&235; Visitors (438) B&235;jm prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve Shiko Profilin.

Kompania Berisha Sh.

ciao-berto. 1980.

DYER NGA PLASTIKA.

Duke u zhvilluar nd&235;r vite kompania CIMA filloi edhe me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika n&235; vitin 2010.

korenica-ks.

Prodhim dyer, dritare, parket Pronar Fshati Xerxe , n Rahovec , kodi postal 21000, Republika e Kosovs Tel 377 44 503 919 ; 386 49 472 044.

Tel dhe viber 383 44 457 546 383 44 521 128.